Vastaamme mielellämme kaikkiin mahdollisiin ja joskus jopa mahdottomiinkin kysymyksiin!

MLP info

Millainen yritys MLP on?

Verkkolaskut

Laskutustiedot löydät täältä!

Meidän tiimi

Voit soittaa kenelle tahansa meistä, autamme sinut tarvittaessa eteenpäin oikealle henkilölle.

Huom! Heinäkuussa suuri osa MLP:läisistä lomailee, mutta joku aina "päivystää".
Loma-aikataulumme löydät kuvien alta.

 

Juha Paljakka

Juha Paljakka

(kesälomalla 27.6.-24.7.)
Valmentaja

050 432 9748

juha@mlp.fi

Tuija Hirvonen

Tuija Hirvonen

(kesälomalla 11.7.-5.8.)
Henkilöstökonsultti

0440 555 076

tuija@mlp.fi

Anne Kamaja

Anne Kamaja

(kesälomalla 20.6.-15.7.)
Valmentaja

050 301 1659

anne@mlp.fi

Terhi Bisi

Terhi Bisi

(kesälomalla 4.-8.7. ja 18.-29.7.)
Toimitusjohtaja, partneri

0440 556 376

terhi@mlp.fi

Hallitus

Hannu_rintakuva_72_300x kopio

Hannu Häyrinen

Puheenjohtaja, partneri

0440 555 075‬

hannu@mlp.fi

Sami Jalonen

Sami Jalonen

Partneri

0400 605 225

sami@mlp.fi

Terhi Bisi

Terhi Bisi

Partneri

0440 556 376

terhi@mlp.fi

Soita
Lähetä sähköpostia
  • info@mlp.fi
Laita postia

MLP Modular Learning Processes Oy

Äyritie 8 A (Alto-talo)

01510  Vantaa