Vastaamme mielellämme kaikkiin mahdollisiin ja joskus jopa mahdottomiinkin kysymyksiin!

MLP info

Millainen yritys MLP on?

Verkkolaskut

Laskutustiedot löydät täältä!

Meidän tiimi

Voit soittaa kenelle tahansa meistä, autamme sinut tarvittaessa eteenpäin oikealle henkilölle.

Juha001 kopio

Juha Paljakka

Valmentaja

050 432 9748

juha@mlp.fi

pallo_solo_003

Tuija Hirvonen

Henkilöstökonsultti

0440 555 076

tuija@mlp.fi

Anne-webbiin

Anne Kamaja

Valmentaja

050 301 1659

anne@mlp.fi

pallo_solo_007

Terhi Bisi

Toimitusjohtaja, partneri

0440 556 376

terhi@mlp.fi

Hallitus

Hannu_rintakuva_72_300x kopio

Hannu Häyrinen

Puheenjohtaja, partneri

0440 555 075‬

hannu@mlp.fi

image

Sami Jalonen

Partneri

0400 605 225

sami@mlp.fi

pallo_solo_007

Terhi Bisi

Partneri

0440 556 376

terhi@mlp.fi

Soita
Lähetä sähköpostia
  • info@mlp.fi
Laita postia

MLP Modular Learning Processes Oy

Äyritie 8 A (Alto-talo)

01510  Vantaa