Asiakaspalvelu

Vastaamme, neuvomme & palvelemme

MLP on tunnettu nopeasta ja ystävällisestä asiakaspalvelusta. Tässä teemoja, joihin vastaamme usein

  • Valmentajavalmennusten hinnoittelu
  • Valmennukseen kuuluvien koulutusten sisältö ja järjestelyt
  • Valmennusten suunnittelu
  • Valmennuksia tukeva verkkoaineisto eDisc-oppimisympäristössä
  • EverythingDiSC -profiilien hinnoittelu
  • Epic-järjestelmä: creditien siirtäminen, kyselyiden lähettäminen, profiilien luominen
  • EverythingDiSC -profiilien tulkinta
  • EverythingDiSC ja Tiimin viisi toimintatasoa -markkinointituki.

Henkilökunta & yhteystiedot

Asiakaspalvelu
+35898811778 / info@mlp.fi

 

Marko Alamäki, eLearning Specialist
+358442372640 / marko@mlp.fi

 

 

Anne-Mari Ala-Kuha, Henkilöstökonsultti
+358440559005 /anne-mari@mlp.fi

 

 

Terhi Bisi, Henkilöstökonsultti (perhevapaalla)
+358440556376 / terhi@mlp.fi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tuija Hirvonen, Henkilöstökonsultti
+358440555076 / tuija@mlp.fi

 

 

 

Hannu Häyrinen, Partneri & fasilitaattori
+358440555075 / hannu@mlp.fi

 

 

Sami Jalonen, Toimitusjohtaja
+358400605225  / sami@mlp.fi

 

 

Pia Rupponen, Markkinointipäällikkö
+358440555940 / pia@mlp.fi

 

 

 

 

Heidi Moilanen, Palveluliiketoiminnan valmennukset
+358445253990 / heidi@mlp.fi

 

Osoite ja kartta

Päätoimipisteemme sijaitsee kätevien kulkuyhteyksien äärellä Vantaan Aviapoliksessa.
Savonlinnasta käsin hoituu osa asiakaspalvelua ja taloushallintoa.

 

MLP Modular Learning Processes Oy
Äyritie 8 A, 5. kerros
01510 Vantaa

Valmentajavalmennukset järjestetään useimmiten Äyritiellä

 

 

MLP:n Asiakaspalvelun Terhi ja Tuija

Laskutus ja asiakasrekisteri

Verkkolaskut

MLP Modular Learning Processes Oy,
Y-tunnus 1733718‐7
Verkkolaskuosoite: 003717337187
Operaattori: Maventa (003721291126)

Välittäjätunnus pankkiverkosta lähetettäessä: DABAFIHH*
*Käyttäkää tätä välittäjätunnusta mikäli käytössänne olevasta verkkolaskutusohjelmasta ei voi lähettää laskuja suoraan
Maventan välittäjätunnukselle.

 

Laskujen vastaanotto sähköpostilla

Tuija Hirvonen
tuija.hirvonen@mlp.fi

Laskujen vastaanotto postitse

MLP Modular Learning Processes Oy
Olavinkatu 23 LH 6
57130 Savonlinna

 

Voimmeko auttaa? Soita +35898811778  tai meilaa

Ota yhteyttä MLP:n asiakaspalveluun!

MLP